Filtruj

Praca Logopeda - Gryfów Śląski

1-3 z 3 ofert pracy

LOGOPEDA

HM REALITY ŚWIEBODZICE SP. Z O.O.HM REALITY ŚWIEBODZICE SP. Z O.O.
Gryfów Śląski

Zakres obowiązków: praca na stanowisku logopeda, prowadzenie zajęć z dziećmi Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

12.08.202412.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Logopeda/neurologopeda

nowa oferta
FRACTAL CONCEPT - CENTRUM PSYCHOLOGII I ROZWOJUFRACTAL CONCEPT - CENTRUM PSYCHOLOGII I ROZWOJU
Lubań

Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej poszukujemy logopedy lub neurologopedy do pracy z dziećmi i młodzieżą. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie. Twój zakres obowiązków: Przygotowywanie diagnoz logopedycznych Prowadzenie zajęć logopedycznych Prowadzenie dokument...

11.09.202411.09.2024

Wychowawca Grupy Przedszkolnej / Dofinansowanie do mieszkania

PRZEDSZKOLNEPRZEDSZKOLNE
Jelenia Góra

Poszukujemy do naszego zespołu we Wrocławiu osób na stanowisko: NAUCZYCIEL/TERAPEUTA GRUPY PRZEDSZKOLNEJ Wymagania: Ukończone studia na kierunku: Pedagogika przedszkola wczesnoszkolna/Elementarna, Zapewniamy szkolenia i wsparcie merytoryczne Umowa o pracę oraz atrakcyjne warunki finansowe. Do...

09.08.202409.08.2024