Filtruj

Praca Logopeda - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

LOGOPEDA

TĘCZOWE MARZENIE SP. Z O.O.TĘCZOWE MARZENIE SP. Z O.O.
Kalisz

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel logopeda Wykształcenie wyższe dające uprawnienia do prowadzenia zajęć w przedszkolu....

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LOGOPEDA - Kalisz

NZS I POZ SALUSNZS I POZ SALUS
Kalisz

Poszukujemy osób na stanowisko: LOGOPEDA Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć i terapii logopedycznych, podejmowanie działań profilaktycznych, diagnozowanie logopedyczne. Oczekujemy wiedzy i doświadczenia z zakresu logopedii oraz wykształcenia kierunkowego. Wymagane zaświadczenie o niekaralnoś...

30.08.202430.08.2024

Logopeda do nowej przychodni w Kaliszu.

ASJ COMMERCE HURTOWNIA INTERNETOWAASJ COMMERCE HURTOWNIA INTERNETOWA
Kalisz

Do nowej przychodni w Kaliszu poszukujemy logopedy. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy z transparentnym podziałem wynagrodzenia od pacjenta. Parking dla klientów i lekarzy Recepcja z rejestratorką Obiekt klimatyzowany Budynek parterowy Dogodna lokalizacja Profile w social mediach Planow...

29.08.202429.08.2024