Filtruj

Praca Logopeda - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

ALFA Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne rekrutuje!

ALFAALFA
Nowy Sącz

ALFA Szpital Rehabilitacyjny w związku z poszerzeniem zakresu swojej działalności oraz rozwojem, poszukuje nowych osób do swojego zespołu w dwóch placówkach - w Krynicy Zdroju oraz w Klęczanach (obok Nowego Sącza i Limanowej).Kogo szukamy?- Pielęgniarek/arzy,- Fizjoterapeutów,- Masażystów,- Opiekunó...

09.05.202409.05.2024

LOGOPEDA OFPR/24/0783

RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ REHSTABRAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ REHSTAB
Limanowa

Zakres obowiązków: Praca z pacjentami neurologicznymi. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) mile widziane doświadczenie...

Umowa o pracęumowa o pracę

ALFA Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne w Klęczanach

ALFAALFA
Limanowa