Filtruj

Praca Logopeda - Pacanów

1-2 z 2 ofert pracy

LOGOPEDA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Pacanów

Numer oferty: StPr/24/0378Obowiązki:Prowadzenie zajęć logopedycznych (indywidualnych i grupowych) z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Praca w wymiarze 1/4 etatu między 9:00 a 18:00 (do ustalenia)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: logopediaPo...

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

LOGOPEDA

GABINET LOGOPEDYCZNY NA KOŃCU JĘZYKA KAMILA FIDALAGABINET LOGOPEDYCZNY NA KOŃCU JĘZYKA KAMILA FIDALA
Pacanów

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć logopedycznych (indywidualnych i grupowych) z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Praca w wymiarze 1/4 etatu między 9:00 a 18:00 (do ustalenia) Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) Wymagane wykształcenie wyższe w zakresie logopedii...