Filtruj

Praca Logopeda - Stare Bielice

1-3 z 3 ofert pracy

LOGOPEDA

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNIPRZEDSZKOLE PUBLICZNE HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI
Stare Bielice

Zakres obowiązków: zajęcia logopedyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe studia lopopedyczne + przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LOGOPEDA

Koszalin

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć logopedycznych z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe kierunkowe, oferta przeznaczona również dla osób z niepełnosprawnościami...

09.04.202409.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Logopeda

POWIATOWY URZĄD PRACY W KOSZALINIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W KOSZALINIE
Koszalin

Prowadzenie zajęć logopedycznych z dziećmi w wieku przedszkolnym....

05.04.202405.04.2024