Filtruj

Praca Lokal - Suchy Las

1-3 z 3 ofert pracy

Kosmetolog Suchy Las

VERUM EWA WALCZAKVERUM EWA WALCZAK
Suchy Las

Cześć dziewczyny. Poszukujemy do naszego zespołu zdolnej kosmetolog. Jeśli uwielbiasz swoją pracę, znasz się na wykonywaniu takich zabiegów jak Endermologia LPG, Icoone , Fale RF , Kwasy medyczne, mezoterapia igłowa i mikroigłowa i chcesz pracować z młodym zespołem to : Wyślij do nas swoje zgłosze...

21.12.202321.12.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KASJER- KELNER

Dąbrówka

Zakres obowiązków: przyjmowanie zamówień,doradzanie klientom w kwestiach dot.wybortu,przygotowanie płatności,obsługa kasy fiskanel,dbanie o porządek w lokalu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie umiejętność - kultura osobista umiejętność - łatwość nawiązywania kontaków z ludźmi um...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Żabka szuka franczyzobiorców - dołącz do Nas!

ŻABKA POLSKA SP. Z O.O.ŻABKA POLSKA SP. Z O.O.
Koło

Żabka to sieć sklepów modern convenience, której ideą funkcjonowania jest bliskość i wygoda. Już ponad 8 tys. franczyzobiorców prowadzących sklepy Żabka ułatwia życie swoim klientom oferując wygodne zakupy, bogaty pakiet usług oraz szeroką ofertę przekąsek na ciepło. Chcesz prowadzić własną działal...

07.11.202307.11.2023