Filtruj

Praca Lokalu Sprzedazy - Łódź

1-2 z 2 ofert pracy

PODINSPEKTOR/INSPEKTOR W WYDZIALE PRZYCHODÓW CZYNSZOWYCH I ROZLICZEŃ

nowa oferta
ZARZĄD LOKALI MIEJSKICHZARZĄD LOKALI MIEJSKICH
Łódź

Zakres obowiązków: - wprowadzanie zmian stawek i norm dla składników opłat za media do systemu informatycznego, - dokonywanie rozliczeń kosztów zużycia mediów (woda, ścieki, centralne ogrzewania), - generowanie w systemie informatycznym dokumentów sprzedaży, powiadomień, - wprowadzanie korekt na kon...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracuj jak możesz - elastyczny grafik dla Studenta i Ucznia w CCIG Group Sp. z o.o.

CCIG GROUP SP. Z O.O.CCIG GROUP SP. Z O.O.
Łódź

Cześć! Jesteś Uczniem lub Studentem i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Lubisz rozmawiać, jesteś komunikatywny i cenisz sobie studencką atmosferę w pracy? Jeżeli tak, zapoznaj się z naszą ofertą. Pracujemy w młodych i pozytywnie nastawionych zespołach. Zajmujemy się telefoniczną obsługą Klientów...

06.05.202406.05.2024
od 3100 zł