Filtruj

Praca Luxmed - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy specjalista ds. kontroli jakości

BIOAGRA S. A.BIOAGRA S. A.
Nysa

OPIS STANOWISKA: Wykonywanie analiz jakościowych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych na zgodność z wymogami jakościowymi. Wykonywanie analiz chemicznych. Nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym. Zwalnianie wyrobu do wydania, wydawanie świadectw jakości. Prowadzenie obowiązującej dokumentacji ...

23.05.202423.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRACA Mechanik / Elektromechanik ! stała praca !

QSENSEQSENSE
Nysa

Oferta z relokacją do Gliwic - zapewniamy zakwaterowanie !!! Twój zakres obowiązków Diagnostyka i naprawa usterek mechanicznych oraz elektromechanicznych w samochodach, Wykonywanie napraw zgodnie z ustalonymi standardami, Diagnozowanie awarii oraz usterek, Stosowanie się do zasad i standardów f...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik liniowy |Operator maszyn | Darmowy transport | Premia

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Ziębice

Zadania: Dbanie o utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w danym obszarze produkcyjnym Usuwanie awarii maszyn i ich analiza Wykonywanie przeglądów technicznych i regeneracji komponentów Współpraca z działem Utrzymania Ruchu Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub pokrewne (mechanika, mechatronika, inżynie...

25.05.202425.05.2024