Filtruj

Praca M W Sp Z O B - Tomaszów Lubelski

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR OBRABIAREK DO METALI STEROWANYCH NUMERYCZNIE

SŁAWEX SP. Z O.O.SŁAWEX SP. Z O.O.
Tomaszów Lubelski

Zakres obowiązków: Operator obrabiarek do metali sterowanych numerycznie: cięcie, gięcie detali z metalu przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie, dobieranie narzędzi obróbkowych, ustawianie parametrów obróbki, programowanie lub wczytywanie programu, a także nadzorowanie jego realizacji- zgodnie z...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik do działu księgowości / RST Roztocze

RST ROZTOCZE SP. Z O.O.RST ROZTOCZE SP. Z O.O.

Spółka Roztocze zatrudni pracownika do księgowości, wymagania: - wykształcenie kierunkowe, (spec.finanse i rachunkowość) - doświadczenie w pracy w księgowości (pełne księgi, minimum 3 lata) - dobra znajomość języka angielskiego, - znajomość przepisów podatkowych i uor. Chętni proszeni są o prze...

24.05.202424.05.2024

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY/SPECJALISTA DS. SPRAWOZDAWCZOŚCI I MEDIÓW

ZDI SP. Z O.O.ZDI SP. Z O.O.
Łabunie

Zakres obowiązków: Wykonywanie zadań biurowych i obsługa urządzeń biurowych, odbieranie telefonów i łączenie rozmów z poszczególnymi pracownikami i obsługa korespondencji firmowej i poczty e-mail, prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej, segregowanie i przekazywanie koresp...

28.05.202428.05.2024