Filtruj

Praca Maciej - Goleniów

1-3 z 3 ofert pracy

Praca - sprzątanie przychodni zdrowia i placówki oświatowej

nowa oferta
MACIEJ KLIMMACIEJ KLIM
Goleniów

Firma Profi-Med działająca w branży medycznej oraz edukacyjnej poszukuje osoby lub firmy, która będzie dbała o czystość w przychodni zdrowia oraz placówce oświatowej zlokalizowanych przy ul. Marii Konopnickiej 10a w Goleniowie. Praca od poniedziałku do soboty. Obowiązki: Sprzątanie gabinetów m...

20.05.202420.05.2024
od 7000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię na stanowisku kasjer sprzedawca w godzinach nocnych .

nowa oferta
MACIEJMACIEJ
Police

Zatrudnię na 3/4 etatu na stanowisku kasjer sprzedawca w sklepie spożywczo-monopolowym Belvedere przy ul. Wyszyńskiego 42A Police (sklep przy deptaku obok chińczyka) w godzinach nocnych w systemie 2 nocki 2 wolne lub 3 nocki 3 wolne. Możliwość zmiany grafiku po uprzednim zgłoszeniu kierownikowi skle...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

AGENT UBEZPIECZENIOWY - PRACOWNIK BIUROWY

MACIEJ SZYPULSKIMACIEJ SZYPULSKI
Stargard

Zakres obowiązków: Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych, monitorowanie terminów, obsługa klienta. Wymagana znajomość branży ubezpieczeniowej. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy ogółem - lata: 2 Wynagrodzenie 4242 zł brutto + premia uznaniowa zależna od stopnia wiedzy...

14.05.202414.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0183 s