Filtruj

Praca Maciej - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

zatrudnię osobę do obsługi klienta w salonie drzwi

nowa oferta
MACIEJMACIEJ
Olsztyn

Obowiązki: Obsługa klienta i zarządzanie sprawami biurowymi. Przygotowywanie wycen dla klientów. Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami. Wystawianie dokumentów księgowych. Wymagania: doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku znajomość branży drzwiowej Doświadczenie w pracy...

22.05.202422.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operatora frezarki CNC

Olsztyn

Zatrudnię :: Operatora frezarki CNC Oferujemy przyuczenie stanowiska pracy. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Więcej informacji dotyczących stanowiska pracy oraz odpowiedzi na ewentualne pytania podam podczas rozmowy. Prosimy o kontakt telefoniczny Cv są przeglądane sporadycznie....

14.05.202414.05.2024

Przedstawiciel Handlowy

Myki

Jako przedstawiciel handlowy będziesz odpowiedzialny za rozwijanie naszej działalności poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z istniejącymi partnerami biznesowymi. Twoje zadania będą obejmować prezentację naszych produktów lub usług, negocjowanie warunków handlowych or...

13.05.202413.05.2024