Filtruj

Praca Madom - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik biurowy - sekretarka

MADAMADA
Radom

Pracownik administracyjno-biurowy:obsługa sekretariatu, zapewnienie prawidłowego i sprawnego obiegu korespondencji i dokumentów. Wymagane: wykształcenie wyższe, min. 2 letnie doświadczenie zawodowe , biegła znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej, rzetelność ...

30.11.202330.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

PAKOWACZ RĘCZNY

MAD-SERWIS SP. Z O.O.MAD-SERWIS SP. Z O.O.
Żabia Wola

Zakres obowiązków: Pakowanie towaru i przygotowywanie go do wysyłki. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - zdolności manualne umiejętność - Skuteczna komunikacja i współpraca w zespole umiejętność - dobra organizacja pracy...

12.06.202412.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Żabia Wola

Zakres obowiązków: Pakowanie towaru i przygotowywanie go do wysyłki. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - Skuteczna komunikacja i współpraca w zespole umiejętność - dobra organizacja pracy umiejętność - zdolności manualne...