Filtruj

Praca Madzia - Rybnik

1-3 z 3 ofert pracy

Praca biurowa , fakturowanie i archiwizacja dokumentów

MAD MOBILMAD MOBIL
Rybnik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wparcie kadry zarządzającej w bieżących zadaniach przygotowywanie raportów i prezentacji dla kierownictwa przygotowywanie niezbędnych materiałów na spotkania zarządu zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną wystawianie dokumentów sprzedaży archiwizacja dokumentów wsp...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent/ doradca serwisowy

Gliwice

OPIS STANOWISKA: przyjmowanie i obsługa Klientów serwisu przeprowadzanie wstępnej diagnozy organizowanie pracy na hali serwisowej kontrolowanie poprawności wykonania zleceń serwisowych wydawanie Klientom pojazdów po wykonaniu zleceń serwisowych pozostałe obowiązki związane z pracą na w/w stano...

15.05.202415.05.2024

mechanik | elektromechanik samochodowy - Gliwice

Gliwice

MAD MOBIL, Autoryzowany Dealer Nissana i Suzuki z Rybika, poszukuje mechanika samochodowego z doświadczeniem do serwisu w Gliwicach.WYMAGAMY praktycznej znajomości specyfiki pracy w zawodzie, gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz aktywnego prawa jazdy kategorii B.OFERUJEMY:1. STABILNE ZATRUDN...

07.03.202407.03.2024