Filtruj

Praca Mag - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gdańsk

Numer oferty: StPr/24/4781Obowiązki:Spawanie rurociągów i konstrukcji stalowych. Praca na obiektach przemysłowych w całej Polsce.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą elektryczną Uprawnienia do spawania metodą MIG Uprawnienia do spawania metodą MAG ...

23.05.202423.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SPAWACZ

MARDOT MARTYNA BERNATOWICZMARDOT MARTYNA BERNATOWICZ
Gdańsk

Zakres obowiązków: Spawanie rurociągów i konstrukcji stalowych. Praca na obiektach przemysłowych w całej Polsce. Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą elektryczną uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MIG uprawnienie - Uprawnienia do spawania met...

Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy spawaczy TIG oraz MIG MAG, darmowe mieszkanie i transport

nowa oferta
BCGPOLANDBCGPOLAND
Gdynia

Zatrudnimy Spawaczy TIG oraz MIG MAG START PROJEKTU –Maj i Lipiec 2024 Poszukujemy spawaczy z umiejętnością spawania TIG lub MIG MAG. Różne lokalizacje, projekty długoterminowe. Lokalizacja –Austria, Anglia Wymagane: Doświadczenie na stanowisku spawacza poświadczone wymaganymi certyfikatami ...

24.05.202424.05.2024
od 1600 zł