Filtruj

Praca Magazynier Kierowca - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

kierowca- magazynier

MAŁGORZATAMAŁGORZATA
Częstochowa

Wafelek Supermarkety w Częstochowie ,ul. Krakowska 45 przyjmie kierowcę z kat. C, E, oraz pracownika magazynowego. Zapewniamy atrakcyjne zarobki oraz miłą atmosferę pracy. Cv prosimy składać poprzez OLX...

09.05.202409.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Przyjmę do pracy Kierowcę - Magazyniera

HART BUDHART BUD
Częstochowa

Zatrudnię Pracownika na stanowisko Sprzedawca. Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisko Handlowca - Sprzedawcy. Mile widziana osoba z doświadczeniem w handlu płytką lub wyposażeniem łazienkowym. Firma mieści się w Częstochowie, zajmujemy się głównie sprzedażą płytek. Ilość godzin pracy d...

25.05.202325.05.2023
od 3000 zł

MAGAZYNIER - KIEROWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO MELIORACYJNE MEL-BET SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO MELIORACYJNE MEL-BET SP. Z O.O.
Koszęcin

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, Obsługa magazynu, Wywóz towaru załadunek, rozładunek, Obsługa dostaw wózkiem widłowym. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Operator wózka widłowego umiejętność - prawo jazdy kat.B umiejętność - Operator ładowark...

24.04.202424.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0696 s