Filtruj

Praca Magazynier Kierowca - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier - Kierowca

KAJAKOLOBRZEGKAJAKOLOBRZEG
Kołobrzeg

Hurtownia opakowań „ KAJA” w Kołobrzegu poszukuje pracownika na stanowisko MAGAZYNIER- KIEROWCA na sezon letni od 15.06 - 30.08.2024 Główne zadania; • dostawa towaru do odbiorców • przyjmowanie towarów na magazyn • właściwe zabezpieczenie towaru na czas transportu oraz towaru rozładowanego do s...

09.03.202409.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowcę kat. B - Magazyniera

ZBIGNIEWZBIGNIEW
Mierzyn

PROAUTO Sp. z o.o . Renomowany Dystrybutor olejów smarowych Ambasador marki CASTROL, ORLEN , SHELL w północnej Polsce zatrudni na stałe w oddziale Mierzyn - Kierowcę kategorii B - magazyniera Wymagania: -prawo jazdy kategorii B -mile widziane uprawnienia na sztaplarkę. -kultura osobista P...

14.06.202414.06.2024

KIEROWCA KAT. B - MAGAZYNIER

PAWEŁ CHOMIAK FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA POLMERPAWEŁ CHOMIAK FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA POLMER
Trzebiatów

Zakres obowiązków: praca w firmie z artykułami budowlanymi Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0176 s