Filtruj

Praca Magazynier Kierowca - Leżajsk

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Leżajsk

Numer oferty: StPr/24/0669Obowiązki:Mgazynier/kierowca w branży chemicznej.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:średnie zawodowe 4-letniePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie zawodowe. Branża chemiczna.Miejsce pracy: Spółdzielcza 8, 37-30...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MAGAZYNIER

TRANSFOOD SP. Z O.O. SP. K.TRANSFOOD SP. Z O.O. SP. K.
Leżajsk

Zakres obowiązków: Mgazynier/kierowca w branży chemicznej. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie staż pracy ogółem - lata: 1 Mile widziane doświadczenie zawodowe. Branża chemiczna....

Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca B + magazynier

PAWEŁPAWEŁ
Palikówka

Sklep internetowy z asortymentem meblowym poszukuje osoby na stanowisko magazynier-kierowca. Twoje zadania: Przygotowanie palet do wysyłki Pakowanie mebli do transportu Załadunek dostaw na samochód Dostawa mebli do klienta (dodatkowo płatne) Pomoc klientom z wniesieniem mebli (dodatkowo płatne...

31.03.202431.03.2024
od 6000 zł