Filtruj

Praca Magazynier Kierowca

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA KAT. C/MAGAZYNIER

nowa oferta
GRUPA FESTA RUSZTOWANIA RENATA PRZYBYLSKAGRUPA FESTA RUSZTOWANIA RENATA PRZYBYLSKA
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe Karta kierowcy Prawo jazdy kat. C Uprawnienia do przewozu rzeczy Badania psychotechniczne Transport krajowy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER-KIEROWCA

nowa oferta
FHU EWA MAŁECKAFHU EWA MAŁECKA
Łaziska Górne

Zakres obowiązków: Przywóz towaru Rozładunek towaru na magzyn OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na okres próbny 1 m-c (docelowo na czas nieokreślony) MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-173 Łaziska Górne ul. Św. Barbary 4+ tereny Województwa Śląskiego PRACA W DNIACH I GODZINA...

MAGAZYNIER / NIEMCY

nowa oferta
DAKO JOB CENTERDAKO JOB CENTER

STANOWISKO: MAGAZYNIERMIEJSCE PRACY: Melle- Wellingholzhausen/ NIEMCYOPIS STANOWISKA:Przyjęcie towaru, w tym kontrola towaru przychodzącego ▪ Składowanie i kompletacja towarów długich i wyrobów gotowych w magazynie wysokiego składowania ▪ Realizacja wszystkich wymaganych rezerwacji na systemach maga...