Filtruj

Praca Magazynier Kompletacja - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe UDT - Podolany

nowa oferta
SERWIS PERSONALNY POLANDSERWIS PERSONALNY POLAND
Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca przy kompletacji zamówień Obsługa wózka widłowego - rozładunki/załadunki Sprawdzanie dat przydatności produktów Rozmieszczanie artykułów na teren magazynu WYMAGANIA: Uprawnienia UDT na wózki widłowe Dospozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym Chęć do pracy Doświadczenie w...

11.05.202411.05.2024

Magazynier - zmiana nocna stała (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Poznań

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 13,50 EUR brutto / godzinę zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej ws...

Magazynier / Operator wózka widłowego

nowa oferta
FABRYKA ARMATURY IDMAR SP. Z O.O.FABRYKA ARMATURY IDMAR SP. Z O.O.
Mosina

Lider branży instalacyjno – grzewczej zatrudni osobę na stanowisko: Twój zakres obowiązków Kompletacja i kontrola zamówień; Rozmieszczenie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami; Przyjmowanie dostaw towarów oraz obsługa produkcji; Załadunek i rozładunek towarów; Obsługa wózka widłowego; ...