Filtruj

Praca Magazynier Ksiazeczka - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER - KIEROWCA

SZYNEX HURTOWNIA MIĘSA I WĘDLIN SP. Z O.O.SZYNEX HURTOWNIA MIĘSA I WĘDLIN SP. Z O.O.
Siedlce

Zakres obowiązków: Obsługa klienta w hurtowni, wydawanie towaru, przyjmowanie i rozładunek dostaw. Dowóz artykułów do klienta w obrębie 30 km. Praca w systemie jednozmianowym od godz. 5.00 do 13.00. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat. B mile widzi...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

DROSED S. A.DROSED S. A.
Siedlce

Zakres obowiązków: • realizacja zamówień we współpracy z działami realizacji zamówień i sprzedaży • monitoring temperatur, oznakowania partii wyrobów • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej Praca w systemie II zmianowym: 05:45 -13:45, 13.45 - 21.45 Wymagania: wykształcenie - średnie zawod...

17.05.202417.05.2024

magazynier produkcji

ANDRZEJANDRZEJ
Łuków

P.H.U.P. ,,K.W.S. ŻABCZYŃSCY,, SP z o.o. aktualnie poszukuje do lokalizacji Łuków pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER Twój zakres obowiązków: Właściwe rozmieszczenie towaru na powierzchni magazynowej Rozładunek i załadunek towaru Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów Prowadzen...