Filtruj

Praca Magazynier Ksiazeczka - Sosnowiec

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier -Zbieranie zamówień 29.00-30.00 zł/br. Spożywka

nowa oferta
TWG POLSKA SP. Z O.O.TWG POLSKA SP. Z O.O.
Sosnowiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera lub praca z systemem voice peak. • Przyjmowanie dostaw; • Załadunek i rozładunek nośników transportowych; • Gotowość do dwumiesięcznego szkolenia. WYMAGANIA: • Wiek min. 18 lat; • Książeczka sanepidowska lub możliwość jej uzyskania;...

20.05.202420.05.2024

Magazynier- Wagowy

nowa oferta
ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA S. A.ZAKŁADY MIĘSNE SILESIA S. A.
Sosnowiec

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Eur...

Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier -Zbieranie zamówień 30.00 zł/br. Spożywka

nowa oferta
Katowice

19.05.202419.05.2024