Filtruj

Praca Magazynier Operator Wozka - Czekaj

Magazynier - operator wózka widłowego - mroźnia - wysoki skład

HR TEAMHR TEAM
Czekanów

KUŁTON TRANSPORT 20 lat na rynku TSL flota własna transport chłodniczy, farmaceutyczny, ADR mroźnia składowa, logistyka kontraktowa, własny x-dock zgrany i zaangażowany Zespół Do Twoich obowiązków należeć będzie : wykonywanie operacji magazynowych, takich jak: rozładunek, załadunek, rozwożeni...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

PARETTI SP. Z O.O. SP. K.PARETTI SP. Z O.O. SP. K.
Jedlicze

Operator Wózka WidłowegoRodzaj pracy: III zmiany, 4-brygadowymOpis stanowiska: Obsługa wózka widłowego. Przyjmowanie gotowych wyrobów z linii produkcyjnej. Organizacja rozmieszczenia produktów w magazynie. Załadunek gotowych wyrobów na środki transportu.Posiadanie wykształcenia zawodowego lub średni...

11.05.202411.05.2024
od 5500 zł

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

OMEGA PILZNO INTERNATIONAL TRANSPORT & SPEDITION GODAWSKI & GODAWSKI SP. Z O.O.OMEGA PILZNO INTERNATIONAL TRANSPORT & SPEDITION GODAWSKI & GODAWSKI SP. Z O.O.
Jasionka

Zakres obowiązków: Obsługa wózka wysokiego składowania Lokowanie towaru w odpowiednich lokalizacjach w regałach Praca przy użyciu skanerów Kompletacja zamówień Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszen...

29.04.202429.04.2024