Filtruj

Praca Magazynier Operator Wozka - Dąbrowy

1-2 z 2 ofert pracy

Operator wózka widłowego z UDT / Magazynier

nowa oferta
POWERJOBS SP. Z O.O.POWERJOBS SP. Z O.O.
Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:• stabilne zatrudnienie w nowym zakładzie produkcyjnym;• wynagrodzenie (od 5200 zł brutto) zależne od doświadczenia + dodatki;• dla chętnych nadgodziny płatne 50% lub 100%;• umowę o pracę na pełny etat i możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po 6 mies.;• szeroki pakiet socjalny.Zadani...

15.05.202415.05.2024

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO ( Z CERTYFIKATEM UDT)

nowa oferta

Zakres obowiązków: - 99% pracy związanej z obsługą elektrycznego, czołowego wózka jezdniowego, - odbiór gotowego wyrobu z linii produkcyjnej, - rozmieszczenie towaru w odpowiedniej części magazynu wyrobu gotowego wg. wytycznych. - obsługa rozładunków surowców lub załadunku gotowych produktów w sekcj...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0336 s