Filtruj

Praca Magazynier Operator Wozka - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier UMOWA O PRACĘ - Koszalin

AGATA S. A.AGATA S. A.
Koszalin

Agata S.A. - Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu. Do głównych obowiązków na tym stanowisku ...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białogard

Numer oferty: StPr/24/0230Obowiązki:praca na magazynieWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą Wykształcenie:brak lub n...

22.05.202422.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SUPER SALMON SP. Z O.O.SUPER SALMON SP. Z O.O.
Białogard

Zakres obowiązków: praca na magazynie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A1 - początkujący) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem pod...