Filtruj

Praca Magazynier Operator Wozka - Nysa

1-2 z 2 ofert pracy

Magazyn Opon - magazynier, operator wózka widłowego €€€

EAST POWER SP. Z O.O.EAST POWER SP. Z O.O.
Nysa

Miejsce pracy: okolice Kassel Stawka: od 12,00€/h netto MAGAZYNIER 13,50€/h netto OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH wysoki skład (do 8m) min 40godzin w tygodniu, wyższe wynagrodzenie dla osób z autem. Praca na 1 zmianę. Wymagania : OPERATOR WÓZKA -Uprawnienia na wózek widłowy UDT -Minimum rok doświ...

12.12.202312.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER NA MAGAZYNIE Z ODZIEŻĄ I OBUWIEM

nowa oferta
E&A AGENCJA ZATRUDNIENIAE&A AGENCJA ZATRUDNIENIA
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: rozkładanie towarów na paletach rozładunek kontenerów (ręczne lub za pomocą wózków EPT) sklejanie, skanowanie i plombowanie paczek oraz palet zbieranie zamówień przyjmowanie zwrotów kontrola jakosci WYMAGANIA: komunikatywna znajomość języka angielskiego doświadczenie na podobnym s...

17.09.202417.09.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0382 s