Filtruj

Praca Magazynier Operator Wozka - Zduny

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier /operator wózka widłowego

SMART VEGETABLES INNOVATIONSSMART VEGETABLES INNOVATIONS
Zdunowo

Smart Vegetables Innovations Sp. z o.o. jest jedną ze spółek Grupy Green Holding, której zadaniem jest rozpoczęcie innowacyjnej produkcji sałat w systemie hydroponicznym. Innowacyjne metody uprawy z wykorzystaniem oświetlenia typu LED, połączone ze współpracą naukową Instytutu Ogrodnictwa ze Skier...

31.08.202431.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

GREEN FACTORY SP. Z O.O.GREEN FACTORY SP. Z O.O.
Zdunowo

Zakres obowiązków: przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości, wagi przyjmowanych materiałów rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów w magazynie zgodnie z wymogami przechowalniczymi , zabezpieczanie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą oraz stosowanie odpow...

26.08.202426.08.2024

Magazynier /Operator wózka widłowego

GRZEGORZGRZEGORZ
Sulmierzyce

W związku z dynamicznym rozwojem firma produkcyjna MKG PROMYK AGRO poszukuje: Magazyniera / Operator wózka widłowego Zadania: - wydawanie zamówień - kontrola stanów magazynowych - nadzór nad załadunkami - praca w systemie 2- lub 3-zmianowym Oczekiwania: - umiejętność pracy w zespole - dokła...

21.08.202421.08.2024