Filtruj

Praca Magazynier Pakowacz - Kraków

Magazynier / pakowacz - pracownik do magazynu - Kraków, Glinik

nowa oferta
MATEUSZMATEUSZ
Kraków

Magazynier / pakowacz - pracownik do magazynu - Kraków, Glinik Fivesport sp. z o. o. - firma istnieje na rynku od 2014 roku, zajmując się sprzedażą internetową. Głównym nurtem sprzedaży są artykuły sportowe oraz turystyczne. Na przestrzeni lat firma poszerzyła i poszerza asortyment o produkty dla ...

07.05.202407.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pakowacz / Magazynier

nowa oferta
AKPO KONSTRUKCJE ALUMINIOWEAKPO KONSTRUKCJE ALUMINIOWE
Raciechowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: nadzór nad rozładunkami i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami, kontrola odbieranego produktu pod względem ilościowym i jakościowym, załadunki i rozładunki towarów, pakowanie wyrobów gotowych. WYMAGANIA: Od Ciebie oczekujemy: zapału do pracy i chęci uczenia się, punktualności I...

08.05.202408.05.2024

nowa oferta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: nadzór nad rozładunkami i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami, kontrola odbieranego produktu pod względem ilościowym i jakościowym, załadunki i rozładunki towarów, pakowanie wyrobów gotowych. WYMAGANIA: Od Ciebie oczekujemy: zapału do pracy i chęci uczenia się, punktualnośc...

06.05.202406.05.2024