Filtruj

Praca Magazynier Pakowacz - Marysin

1-3 z 3 ofert pracy

PAKOWACZ

MAGAZYNIER PL SP. Z O.O.MAGAZYNIER PL SP. Z O.O.
Marysin

Zakres obowiązków: rozkładanie dostaw, zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

24.06.202424.06.2024

Pakowacz/ Pracownik magazynu

MAGAZYNIER PLMAGAZYNIER PL
Marysin

Dla naszego Klienta – firmy ecommece oferującej odzież, obuwie oraz akcesoria poszukujemy osoby na stanowisko: Pakowacz/ Pracownik Magazynu praca w nowoczesnym magazynie obowiązki · Kompletacja zamówień · przepakowanie dostaw · obsługa zwrotów towaru do magazynu oferujemy: · pracę od pon. - ...

12.04.202412.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik magazynu

Marysin

Dla naszego Klienta – firmy ecommece oferującej odzież, obuwie oraz akcesoria poszukujemy osoby na stanowisko: Pakowacz/ Pracownik Magazynu praca w nowoczesnym magazynie obowiązki · Kompletacja zamówień · przepakowanie dostaw · obsługa zwrotów towaru do magazynu oferujemy: · system dwuzmiano...

od 27 zł