Filtruj

Praca Magazynier Pakowacz - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER (PAKOWACZ PRZESYŁEK WIELKOGABARYTOWYCH)

ZOLTA TRADE SP. Z O.O.ZOLTA TRADE SP. Z O.O.
Mielec

Zakres obowiązków: Przygotowanie przesyłek o wadze do 25kg do finalnych odbiorców, dbanie o porządek w magazynie - przestrzeganie norm i standardów jakościowych, załadunek i rozładunek towarów, dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksplo...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier (Pakowacz przesyłek wielkogabarytowych)

Mielec

Przygotowanie przesyłek o wadze do 25kg do finalnych odbiorców, dbanie o porządek w magazynie - przestrzeganie norm i standardów jakościowych, załadunek i rozładunek towarów, dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne, itp.), db...

Pakowacz Ręczny / Magazynier

EKO KŁOS SP. Z O.O.EKO KŁOS SP. Z O.O.
Żyraków

Pakowacz Ręczny / Magazynier Obowiązki pakowanie paczek (sprzedaż internetowa) obsługa zamówień, przyjmowanie wydawanie towarów Wymagania Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa komputera oraz internetu Adres: 39-204 Żyraków 110B, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Aplikuj...

26.04.202426.04.2024