Filtruj

Praca Magazynier Pakowanie - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

nowa oferta
SIEROSŁAWSKI GROUP JAN SIEROSŁAWSKISIEROSŁAWSKI GROUP JAN SIEROSŁAWSKI
Mielec

Zakres obowiązków: - Odpowiedzialność za utrzymywanie stanów magazynowych koniecznych do realizacji planowanej produkcji, gospodarka zapasami, - Przyjmowanie dostaw, kontrola zgodności ilościowej i jakościowej z zamówieniem, - Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych obowiązków zgodnie z pro...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik magazynowy

BAILEY FLEXWORDBAILEY FLEXWORD
Mielec

Magazynier - nie wymagamy doświadczenia!Lokalizacja: Mielec ( strefa przemysłowa)-Pakowanie elementów-Skanowanie paczek-Układanie na paletachGwarantujemy:-Umowę o pracę-Pracę na pełen etat ( poniedziałek- piątek, system 2 zmianowy)-Stawkę podstawową + premię-Pracę od zaraz bez zbędnych formalności-M...

06.05.202406.05.2024

Pakowacz Ręczny / Magazynier

EKO KŁOS SP. Z O.O.EKO KŁOS SP. Z O.O.
Żyraków

Pakowacz Ręczny / Magazynier Obowiązki pakowanie paczek (sprzedaż internetowa) obsługa zamówień, przyjmowanie wydawanie towarów Wymagania Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa komputera oraz internetu Adres: 39-204 Żyraków 110B, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Aplikuj...