Filtruj

Praca Magazynier Pakowanie - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Firma handlowa zatrudni pracownika do pracy na magazynie

LUBIEZWIERZAKI.PLLUBIEZWIERZAKI.PL
Radom

Firm Handlowa poszukuje pracownika Stanowisko : Magazynier , pakowacz paczek Jeśli jesteś odpowiedzialny, punktualny lubisz dostarczać ludziom wartość poprzez sumienną pracę ta oferta jest dla Ciebie.W naszym zespole znajdziesz świetną atmosferę i godziwe zarobki.Osoba na tym stanowisku będzie odpow...

06.05.202406.05.2024

Praca na magazynie z paczkami

REMAXREMAX
Radom

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:Magazynier - załadunek i rozładunek - od zarazObowiązki· załadunek i rozładunek paczek· pakowanie palet· praca na 2 - 3 zmianyWymagania· motywacja do pracy· sumienność i dokładność· sprawność i siła fizyczna· język niemiecki nie jest wymaganyOferujemyN...

30.04.202430.04.2024

Magazynier / Pracownik magazynu Radom

HUBERTHUBERT
Radom

Zakres obowiązków: Kompletowanie zamówień zgodnie z planem wysyłkowym, Przygotowywanie przesyłek do wysyłki, w tym pakowanie, Przyjmowanie / wydawanie towaru, Kontrola dostaw i wysyłek pod względem ilościowym oraz jakościowym, Dbałość o porządek na magazynie oraz zgodność stanów magazynowych, ...

15.04.202415.04.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2410 s