Filtruj

Praca Magazynier Pakowanie - Wola Bykowska

1-2 z 2 ofert pracy

Magazynier - kompletacja zamówień

ABALONE POLAND SP. Z O.O.ABALONE POLAND SP. Z O.O.
Wola Bykowska

Twoje zadania: Kompletacja zamówień Pakowanie zamówień Przyjmowanie i rozmieszanie towarów na magazynie Obsługa skanera Obsługa wózka paletowego Przygotowywanie gotowych zamówień do wysyłki Oczekujemy Doświadczenie na podobnym stanowisku Dobra sprawność fizyczna i zdolności manualne Gotowo...

13.05.202413.05.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Magazynier od zaraz ,transport !

KATARZYNA FUCHSKATARZYNA FUCHS
Piotrków Trybunalski

HSS Work (nr certyfikatu 22915) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU SZUKAMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO :PRACOWNIK MAGAZYNU PRACA ZE SKANEREM ORAZ KOMPUTEREM PAKOWANIE SZYKOWANIE PACZEK DO WYSYŁKI ZAŁADUNEK ZAMÓWIEŃ BEZPŁATNY TRANSPORT Z PIOTRKOWA ...

14.05.202414.05.2024