Filtruj

Praca Magazynier Polski - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier - Biłgoraj

nowa oferta
KONRADKONRAD
Biłgoraj

Firma z branży Budowlanej i DIY poszukuje osobę na stanowisko MAGAZYNIERA. Miejsce pracy: Biłgoraj Zadania: Przyjmowanie dostaw towaru Kompletowanie zamówień dla klientów Wydawanie towaru klientom Załadunek samochodów do transportu Prowadzenie dokumentacji magazynowej Zapewnienie właściwego ...

16.05.202416.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

nowa oferta
ZAKŁAD MIĘSNY WASĄG SP. J.ZAKŁAD MIĘSNY WASĄG SP. J.
Hedwiżyn

Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie z magazynu mięsa i jego przetworów godziny pracy 7-15, 11-17 Wymagania: wykształcenie - podstawowe pracodawca zapewnia szkolenie dla osób, które nie mają doświadczenia w branży...

MAGAZYNIER

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Hedwiżyn

Numer oferty: StPr/24/0417Obowiązki:przyjmowanie i wydawanie z magazynu mięsa i jego przetworówgodziny pracy 7-15, 11-17Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:pracodawca zapewnia szkolenie dla osób, które nie mają doświadczenia w branżyMiejsce pracy: 23-400 Hedwiży...