Filtruj

Praca Magazynier Polski - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier

Gdańsk

Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek samochodów Kontrola wysyłki towarów Dbałość o parametry jakościowe Praca ze skaneremWymagania: Mile widziane uprawnienia UDT Chęć do pracy na magazynie i gotowość do pracy zmianowejOferujemy: Dofinansowanie karty multisport Owoce w każdy wtorek Parking dla p...

01.06.202401.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy sezonowo kierowcę-magazyniera

POLSKIE LINIE OCEANICZNE S. A.POLSKIE LINIE OCEANICZNE S. A.
Gdynia

Zatrudnimy na okres wakacji letnich osobę do pomocy kierowcy-magazynierowi.Zakres prac do wykonania:1.Przyjmowanie towarów podczas dostaw (kontrola według specyfikacji i ułożenie na magazynie)2.Przygotowywanie dostaw do załadunku3.Załadunek przygotowanych towarów na samochód4.Możliwe dostawy na stat...

03.06.202403.06.2024

Kierowca-magazynier praca sezonowa

ADAMADAM
Gdynia

Polskie Linie Oceaniczne S.A. poszukują pracownika do działu usług dostaw prowiantu Shipchandler na stanowisko kierowca-magazynier na okres 1.07-31.08.2024 roku w trybie umowy zlecenie. Podstawowe obowiązki: Przyjmowanie towarów podczas dostaw (kontrola według specyfikacji i ułożenie na magazynie)...