Filtruj

Praca Magazynier Polski - Gliwice

1-2 z 2 ofert pracy

Magazynier – Operator wózka widłowego

nowa oferta
Gliwice

Zadania: Obsługa zamówień produkcyjnych Weryfikacja stanów magazynowych Przyjmowanie dostarczonego materiału do magazynu Zwożenie i wywożenie materiału na magazynie Dbanie o właściwe składowanie produktów i porządek na magazynie Wymagania: UDT na wózki widłowe Chęć do pracy w systemie 3-zmianowym Do...

11.06.202411.06.2024

Magazynier| Praca dla uczniów i studentów| umowa zlecenie| od zaraz!

nowa oferta
PPHU SPECJAŁ SP. Z O.O.PPHU SPECJAŁ SP. Z O.O.
Czeladź

Grupa Kapitałowa 'SPECJAŁ' Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni uczniów/studentów na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Czeladź Magazynierzy w Naszej Firmie: Pracują ze skanerem - niweluje on pomyłki i usprawnia pracę! Zajm...

12.06.202412.06.2024