Filtruj

Praca Magazynier Polski - Płock

Operator linii produkcyjnej/ Magazynier z UDT - transport do pracy!

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Drobin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości gotowych wyrobów Ścisła współpraca z działem magazynowania Proste prace produkcyjne Obsługa wózka widłowego CZEGO OCZEKUJEMY? Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym Wykształcenia min. zawodowe Pierwszego doświadczenia w obsłu...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MAGAZYNIER

nowa oferta
Bodzanów

Zakres obowiązków: -obsługa magazynu, -przyjmowanie i wydawanie towaru, zamawianie i wysyłka. Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne umiejętność - prawo jazdy kat B...

Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier/Pracownik Magazynu

nowa oferta
ROLMARROLMAR
Płock

ROLMAR to jeden z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dystrybutorów części dla rolnictwa i przemysłu w Polsce. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera, która dołączy do zespołu, zlokalizowanego w siedzibie firmy w Płocku. Miejsce pracy: Płock Stanowisko: Magazyn...