Filtruj

Praca Magazynier Pracownik Produkcji - Kiełczygłów

Pracownik produkcji/magazynier/operator linii czyszczącej/wózka

ELPOLELPOL
Kiełczygłów

Opis stanowiska pracy: obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym - zapewnienie ciągłości produkcji dbałość o bezpieczeństwo, utrzymanie maszyn oraz stanowiska pracy w czystości realizacja zadań powierzonych przez Kierownika zmiany Wymagania: chęć do nauki, możliwość szy...

08.07.202408.07.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik magazynu / Magazynier

P.P. EMTECH SP. Z O.O.P.P. EMTECH SP. Z O.O.
Szczerców

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Szczercowie jest prężnie rozwijającym się producentem naczep i przyczep ciężarowych na indywidualne zamówienie klienta. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Szczerców Jeśli pos...

15.07.202415.07.2024

Pracownik Magazynu

BE GROUP SP. Z O.O.BE GROUP SP. Z O.O.
Trębaczew

Magazynier / Magazynierka Miejsce pracy: Trębaczew koło Działoszyna (powiat: pajęczański) Główne zadania: · załadunek i rozładunek pojazdów z wykorzystaniem wózka widłowego oraz suwnicy · przyjmowanie towaru – sprawdzenie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dost...

17.01.202417.01.2024