Filtruj

Praca Magazynier Pracownik Produkcji - Kozioł

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kędzierzyn-Koźle

Numer oferty: StPr/24/0422Obowiązki:Rozładunek i załadunek towarów wraz z odpowiednią dokumentacją, samodzielna obsługa informatyczna systemu magazynowego, przygotowanie wyrobów gotowych do wydania z magazynu, dostarczanie komponentów na produkcję, kontrola stanów magazynowych.Wymagania:Wymagania ko...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

EUROCERAS SP. Z O.O.EUROCERAS SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towarów wraz z odpowiednią dokumentacją, samodzielna obsługa informatyczna systemu magazynowego, przygotowanie wyrobów gotowych do wydania z magazynu, dostarczanie komponentów na produkcję, kontrola stanów magazynowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnic...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier, pracownik produkcji

STP & DIN CHEMICAL SP. Z O.O.STP & DIN CHEMICAL SP. Z O.O.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Magazynier/pomocnik napełniaczaLokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, ul. Gliwicka 31Zadzwoń - tel. 728-812-137 lub wyślij CV na adres @Oferujemy:- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat- premie miesięczne -coroczne wzrosty wynagrodzeń- możliwość zdoby...

04.04.202404.04.2024