Filtruj

Praca Magazynier Serwisant - Chełmek

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant lub Magazynier z UDT od 5 000 zł brutto

MARTYNAMARTYNA
Chełmek

Międzynarodowa firma działająca w branży budowlanej poszukuje obecnie kandydata na stanowisko Stanowisko: SERWISANT/ MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT Miejsce pracy: Chełmek Oferujemy: • wynagrodzenie od 5 tyś. PLN brutto • stałe godziny pracy - jedna zmiana • wolne weekendy • praca w doświadczonym i...

29.05.202429.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik utrzymania ruchu

ECOL SP. Z O.O.ECOL SP. Z O.O.
Dąbrowa Górnicza

Zaplanuj z nami swoją ścieżkę kariery w przemyśle. Jesteśmy rodzinną firmą z 30-letnim doświadczeniem w branży utrzymania ruchu. Realizujemy usługi w zakresie czyszczenia przemysłowego​, smarowania maszyn i urządzeń przemysłowych, diagnostyki laboratoryjnej i dystrybucyjnej sprzedaży olejów przemysł...

10.06.202410.06.2024

MAGAZYNIER - SERWISANT

EURO-TECH GROUP B&G SP. Z O.O.EURO-TECH GROUP B&G SP. Z O.O.
Mysłowice

Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw oraz pakowanie paczekwedług dokumentów, rozładunek i układanie towaru na magazynie, serwis i renowacja grilli we firmie i u klienta, dowóz i montaż urządzeń do odbiorcy np. grilli, stolików piłkarskich. Praca od poniedziałku do piątku od 9-17 oraz soboty 9-14 ...

04.06.202404.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0142 s