Filtruj

Praca Magazynier Serwisant

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier - Serwisant

EUROGAMA ANDZEJ WOŹNIAKEUROGAMA ANDZEJ WOŹNIAK
Polska

Magazynier - Serwisant Twój zakres obowiązków Zarządzanie magazynowymi zapasami: Magazynier jest odpowiedzialny za kontrolę i utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów części zamiennych i materiałów serwisowych. Przyjmowanie i wydawanie towarów: Magazynier przyjmuje dostawy, weryfikuje ich ilość i ja...

03.05.202403.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwis hulajnóg / magazynier SERWISANT MAGAZYNIER

TRENDSTRENDS
Skawina

Praca na stanowisku : Serwis hulajnóg / magazynie Poszukujemy osoby na stanowisko serwisanta hulajnóg elektrycznych/ magazyniera. Prowadzimy e-sklep z hulajnogami oraz serwis hulajnóg.Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie. Kwota za godzinę 25 zł netto.TRENDSEnergetyków 1632-050 Skawina , Polska+4...

30.04.202430.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Magazynier/Serwisant Palet

HR MANAGERHR MANAGER
Kampinos

Opis Stanowiska: Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za naprawę palet przy automatycznej linii produkcyjnej. Główne obowiązki obejmują dokładną diagnozę, naprawę oraz konserwację palet. Praca obejmuje współpracę z zespołem technicznym oraz utrzymanie wysokich standardów jakościowych. Wymagania: Doś...

28.04.202428.04.2024
od 8400 zł