Filtruj

Praca Magazynier Umowa - Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Handlowiec-magazynier

nowa oferta
DZIAŁ HRDZIAŁ HR
Zielona Góra

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od 30 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie ro...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - Zawada - praca dodatkowa - bez weekendów!

nowa oferta
INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.

Do Twoich obowiązków będzie należało: załadunek i rozładunek kontenerów, utrzymywanie porządku na magazynie, przestrzeganie zasad BHP. Oczekujemy: gotowości do pracy w godzinach 16:00-20:00, dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, chęci do pracy i skrupulatności, mile widziane doświadczenie w śro...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MAGAZYNIER

nowa oferta
Góra

Zakres obowiązków: Zarządzanie zapasami magazynowymi. Przyjmowanie towaru do magazynu. Jakościowy oraz ilościowy odbiór. Prowadzenie dokumentacji magazynowej. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B - miejsce pracy: Góra - godziny pracy: 07:00 - 15:00,...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0919 s