Filtruj

Praca Magazynier Umowa - Suchy Las

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Suchy Las

Główne zadania będą polegać na: prowadzeniu operacji magazynowych (przyjęcia, wydania, zwroty), wprowadzanie danych do systemu informatycznego, pozostałe prace magazynowe. Czego oczekujemy od kandydatów: sprawności fizycznej i zdolności manualnych, bardzo dobrej organizacji pracy. Oferujemy: zatrudn...

15.05.202415.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Magazynier - 5:00-13:00 Komorniki. Praca również dla kobiet ! - Dąbrówka

nowa oferta
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICEAGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE
Dąbrówka

Opis stanowiskaAktualnie dla naszego stałego klienta z branży kurierskiej poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik magazynowy / Komorniki Klient to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości. 50 filii pozwala mu być blisko Nadawców i O...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK MAGAZYNIERA

nowa oferta
DAT-SCHAUB POLSKA SP. Z O.O.DAT-SCHAUB POLSKA SP. Z O.O.
Koło

Zakres obowiązków: Przygotowanie towarów do wysyłek, przyjmowanie towarów, załadunek wózkiem widłowym oraz załadunek wózkiem ręcznym Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z m...

16.05.202416.05.2024