Filtruj

Praca Magazynier - Baciki Bliższe

1-2 z 2 ofert pracy

MAGAZYNIER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Baciki Bliższe

Numer oferty: StPr/24/0258Obowiązki:Organizacja, kontrola i utrzymanie porządku w magazynie, przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami, prawidłowe oznakowanie i identyfikacja towaruWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Obsługa komputera- pods...

11.08.202411.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MAGAZYNIER

WIESŁAW LEONIUK LEWIANWIESŁAW LEONIUK LEWIAN

Zakres obowiązków: Organizacja, kontrola i utrzymanie porządku w magazynie, przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami, prawidłowe oznakowanie i identyfikacja towaru Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Obsługa komputera- podstawy...

01.08.202401.08.2024