Filtruj

Praca Magazynier - Chojna

1-3 z 3 ofert pracy

Komisjoner Berlin

NETTONETTO
Chojna

Obecnie poszukujemy Pracowników magazynowych na terenie Niemiec.Zatrudnienie bezpośrednio do Pracodawcy Niemieckiego Magazyn Spożywczy / bez Agencji i pośredników/NETTO BERLIN - Magazynier - Komisjoner w magazynie spożywczym - stawka 16,10euro brutto/ h + dodatkilubMagazyn DASCHSER Berlin Schonefeld...

15.05.202415.05.2024

Netto Berlin- Komisjonowanie

DHLDHL
Myślibórz

MAGAZYNIER

Myślibórz

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac przy przygotowywania przesyłek, przyjmowanie i wydawanie towaru Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0324 s