Filtruj

Praca Magazynier - Dąbrówka

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier w Dąbrówce

ASISTWORK SP. Z O.O.ASISTWORK SP. Z O.O.
Dąbrówka

Oczekujemy: - mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub uprawnienia UDT - możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz - gotowości do pracy stojąco-chodzącej i fizycznej - dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej - rzetelności i odpowiedzialności Oferujemy: - umowę o pracę - wynagrodzenie miesięczne...

04.05.202404.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

nowa oferta
INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Krośniewice

Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa skanera magazynowego załadunek, rozładunek oraz sortowanie przesyłek ręczne prace magazynowe Oczekujemy: doświadczenia w pracach magazynowych sumienności, uczciwości oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki sprawności fizycznej oraz manualnej Mamy do za...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MAGAZYNIER

nowa oferta
RENATA MIKOŁAJCZYK - ENIBO IMPORT-EKSPORTRENATA MIKOŁAJCZYK - ENIBO IMPORT-EKSPORT
Szadów Księży

Zakres obowiązków: przygotowanie towaru do wysyłki Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe osoby zarejestrowane w PUP Turek jako bezrobotne...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0229 s