Filtruj

Praca Magazynier - Jasionka

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier - magazyn przeładunkowy

nowa oferta
SEBASTIAN FRANCUZSEBASTIAN FRANCUZ
Jasionka

W związku z otwarciem nowego oddziału poszukuje osoby na stanowisko Magazynier . Do obowiązków pracownika będzie należeć : załadunek i rozładunek samochodów wahadłowych, przygotowywanie dokumentów i towaru do wysyłki, prowadzenie ewidencji opakowań zwrotnych, wystawiania dokumentów przewozowych...

01.05.202401.05.2024
od 5300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

OMEGA PILZNO INTERNATIONAL TRANSPORT & SPEDITION GODAWSKI & GODAWSKI SP. Z O.O.OMEGA PILZNO INTERNATIONAL TRANSPORT & SPEDITION GODAWSKI & GODAWSKI SP. Z O.O.
Jasionka

Zakres obowiązków: Obsługa wózka wysokiego składowania Lokowanie towaru w odpowiednich lokalizacjach w regałach Praca przy użyciu skanerów Kompletacja zamówień Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszen...

29.04.202429.04.2024

Magazynier - Krosno

EUROCASH LOGISTYKAEUROCASH LOGISTYKA
Krosno

Eurocash Logistyka: To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników. Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stano...