Filtruj

Praca Magazynier - Rypin

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

PIEKARNIA CUKIERNIA PATI ANITA FEDE - CHREŚCIONKO SP. K.PIEKARNIA CUKIERNIA PATI ANITA FEDE - CHREŚCIONKO SP. K.
Rypin

Zakres obowiązków: Zamawianie towaru, przyjmowanie, wydawanie wg. zlecenia produkcyjnego. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat. B...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNY MATBED REJS I REJS SP. J.ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNY MATBED REJS I REJS SP. J.
Rypin

Zakres obowiązków: Kierowca , magazynier ,rozwożenie towaru budowlanego typu : beteon, kostka brukowa Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca samochodu ciężarowego uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - hydrauliczny dźwig samochodowy (HDS)...

29.04.202429.04.2024

Operator maszyny pakującej / magazynier

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AGA ANNA GAŁKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AGA ANNA GAŁKA
Raczyny

Przedsiębiorstwo Handlowe AGA Anna Gałka - firma z branży rolniczej, zatrudni do oddziału w m. Raczyny pracownika na stanowisko operatora maszyny pakującej / magazyniera. Obowiązki pracownika: - obsługa maszyny pakującej (bigbagi i worki 25 kg) - zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wy...

04.05.202404.05.2024