Filtruj

Praca Magazynier - Sanok

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier Kierowca Sanok

SUNCORPSUNCORP
Sanok

Firma zajmująca się sprzedażą artykułów szkolnych oraz zabawek poszukuje kandydata na stanowisko kierowcy-magazyniera Jest to rola wymagająca sprawności fizycznej, odpowiedzialności i punktualności.Obowiązki:- Dostarczanie towaru do poszczególnych punktów sprzedaży na terenie Sanoka oraz woj. Podkar...

29.04.202429.04.2024

Magazynier

Sanok

Zakres obowiązków: Magazynier System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inne wymagania: Obsługa komputera - P...

10.04.202410.04.2024
od 4242 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KIEROWCA / MAGAZYNIER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lesko

Numer oferty: StPr/24/0112Obowiązki:Przyjmowanie towaru, wydawanie towaru. Obsługa magazynu.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Prawo jazdy kat. B Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweMiejsce pracy: Piłsudskiego 52, 38-600 Lesko, powiat: leski, woj: podk...

13.04.202413.04.2024