Filtruj

Praca Magazynier - Szeroki Bór Piski

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA SKŁAD SZEROKI BÓR2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA SKŁAD SZEROKI BÓR
Szeroki Bór Piski

Zakres obowiązków: Prowadzenie gospodarki magazynowej. Przyjmowanie i wydawanie środków niebezpiecznych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A1 - początkujący) staż pracy ogółem - lata: 1 Pracodawca wynaga co na...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - Hotel Mikołajki Lesure&SPA 5*

nowa oferta
DESTIGO HOTELSDESTIGO HOTELS
Mikołajki

W Desitgo Hotels z pasją tworzymy wyjątkowe doświadczenia w branży HORECA. Z dumą zarządzamy 24 obiektami hotelowymi, centrum eventowym oraz dwoma niezależnymi restauracjami w najpiękniejszych miejscach w Polsce – od Trójmiasta, przez Warszawę, Wrocław, Poznań, Kraków i Zakopane, aż po urokliwe za...

17.09.202417.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Magazynier w drogerii - Pisz :) / praca dodatkowa

JUSTYNAJUSTYNA
Pisz

Agencja Pracy Tymczasowej THR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 22065, powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Dla naszego Klienta - Sieć Drogerii — poszukujemy k...

od 29 zł