Filtruj

Praca Magazynier - Tomaszów Lubelski

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Tomaszów Lubelski

Numer oferty: StPr/24/0318Obowiązki:- przyjmowanie towarów do magazynu,- uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym,- sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,- wydawanie towarów z magazynu na podstawie dokumentów,- załadowywanie i rozładowywanie materiałów i towarów, - przechowywanie materiałów...

27.05.202427.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

MAGAZYNIER

FIRMA SŁAWEX ZBIGNIEW SŁAWIŃSKIFIRMA SŁAWEX ZBIGNIEW SŁAWIŃSKI

Zakres obowiązków: - przyjmowanie towarów do magazynu, - uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, - sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, - wydawanie towarów z magazynu na podstawie dokumentów, - załadowywanie i rozładowywanie materiałów i towarów, - przechowywanie materiałów i towarów,...

Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER W PIEKARNI

FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA OLIWIA S. C.FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA OLIWIA S. C.
Tarnawatka

Zakres obowiązków: Składanie i wydawanie pieczywa według zamówień, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

21.05.202421.05.2024